O serwisie
 

KarierawFinansach.pl to największy branżowy serwis kariery, dedykowany specjalistom, menedżerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów, konsultingu i bankowości. Oprócz publikacji wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie znajdują się opisy stanowisk wraz z informacjami dotyczącymi wynagrodzeń. Osoby planujące podnoszenie swoich kwalifikacji znajdą tam opisy certyfikatów wraz z informacjami dotyczącymi perspektyw rozwoju zawodowego oraz bogatą ofertę kursów i szkoleń z obszaru finansów. Serwis posiada również jedyne w Polsce interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych.

Z myślą o przyszłych finansistach przygotowano również Strefę studenta, w której  można sprawdzić swoje umiejętności rozwiązując testy rekrutacyjne oraz znaleźć  wiele ciekawych ofert staży i praktyk najlepszych firm w Polsce.

Jesteśmy ponadto wydawcą prestiżowego przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości" kierowanego do studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w branży finansowej.

Serwis KarierawFinansach.pl należy do MBE group Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań rekrutacyjnych oraz doradztwie w zakresie działań wizerunkowych pracodawców (employer branding).

 
Logowanie
 
Twój opiekun

Dział sprzedaży
sales(małpka)karierawfinansach.pl

Tel. +48 668 115 625


Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy przy publikacji ogłoszenia lub chcesz zamówić usługę niedostępną w formularzu (np. ogłoszenia w szacie graficznej pracodawcy, większy pakiet ogłoszeń).

 
Obsługiwane płatności
Obsługiwane płatności: ponad 20 banków i karty płatnicze
 
Dane wydawcy serwisu

MBE group Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 10/3, 30-110 Kraków
NIP 513-016-40-85
Nr konta: PKO BP
90 1020 2906 0000 1602 0193 4686


UE